Kurumsal  
 
Büyük Sağlam

1984'ten günümüze kadar gelen bir maziden kaynaklanan tecrübe ile birlikte adım adım çıkılan basamaklar sonucunda şirketimiz BüyükSağlam Orman & Bahçe ve Tarım Aletleri San. Tic. ltd. Şti. bugünkü konumuna ulaşmıştır..

Şirketimiz dünyanın kendi alanındaki lider olan marka ve modelleri ile saygın müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmuştur. Bu noktadan sonra daha nice 30. yıllarda da kaliteli ve prensip ilkesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir. BüyükSağlam Orman & Bahçe ve Tarım Aletleri San. Tic. ltd. Şti. kataloğunda yer alan mamüllerin satış sonrası desteğini en etkin şekilde sağlamak amacı ile kendi bünyemzideki mevcut yedek parça servis konusunda da başarılı ve kaliteli hizmet vermektedir.

ihtiyaç duyulan daha detaylı bilgi ve satış, yedek parça, servis koşulları ile ilgili istenen tüm bilgiler için ekibimiz hizmetinize daima hazırdır.

Tüm müşterilerimiz için kazanç ve neşe dolu çalışmalar ve ülkemiz için de parlak, mutlu günler dileklerimizle..

Kalite Politikamız

Büyük Sağlam
olarak;
Lider ve güvenilir bir şirket olarak, bayi ve servislerimizle yarattığımız güç birliği ile müşterilerimizin, tüketicilerin ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak.

Şirketimizin başarısını, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmek.

Satış sonrası destek politikamızla, müşterimize her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek.

Temsil ettiğimiz tüm markaların ürünlerinde satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Dünya ormancılık, tarım ve bahçe sektöründe kalite ve güveni temsil eden lider kurumsal bir marka olmak.